Dátum: 2024 április 18. (csütörtök) | Andrea, Ilma

Mérkőzésértékelő: BVSC - UTE 0-2

U13 szakosztály 2018-04-26 Megtekintések száma: 2435
Helyszín: Szőnyi út
Időpont: 2018-04-21 16:30
Összeállítás: Sándor (kapus), Horváth, Kiss, Laczkovics, Simon, Nagy, Papp, Strausz, Tóth Á., Tóth G.
Cserék: Kiss helyett Hallay
31. percben
Papp helyett Gáspár
31. percben
Laczkovics helyett László
31. percben
Edzők: Ambruska Péter
Edzői értékelés:

Megint egy olyan mérkőzést játszottunk füvön, ahol a labdabirtoklás túlzás nélkül 80-20% lehetett, de minimum 75-25%. Az ellenfelünk teljesen feladta a térfelünket, nem is szerettek volna labdát szerezni, szinte a félpályánál tömörültek a kapu előtti területeken.

Ennek ellenére az első félidőben jól, kreatívan játszottunk, melyből akadtak átlövési lehetőségeink, lecsorgó beadások, hárított lövések. Az a fránya gól hiányzott csak. A második félidőben két egyéni hibából ugyan veszélyeztetett ellenfelünk - akik előreívelt labdákkal próbálkoztak - de a játék képe nem változott. Végül nem akcióból hanem büntetőből szereztük első gólunkat, Tóth Jaki révén majd ő adta a második gólhoz a gólpasszt Tóth Ákosnak beállítván a végeredményt.

A forduló UTE játékosa: Horváth Dániel