Dátum: 2018 május 24. (csütörtök) | Eszter, Eliza

Mérkőzésértékelő - UTE - Viadukt Biatorbágy 2-1

U13 szakosztály 2018-05-17 Megtekintések száma: 27
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
Időpont: 2018-05-12 10:00
Összeállítás: Sándor (kapus), Simon, Horváth, Hallay, Laczkovics, Radócz, Papp, Nagy, Strausz, Tóth G., László,
Cserék: Nagy helyett Gáspár
31. percben
Papp helyett Czafit
31. percben
Vincze helyett Szokola
31. percben
Edzők: Andorka Péter, Polyák Attila
Edzői értékelés:

Az őszi 4-1-es vereség után volt miért visszavágni a Viaduktnak. Az első félidőben már azonnal támadólag és labdabirtoklásra építve léptünk fel, és ez előbb utóbb helyzeteket eredményezett. Sajnos a tizenhatoson belülről nem sikerült betalálni, olykor már sakk-matt helyzet után sem.

Hallay Zalán a múltheti Vasas bombája után megint kedvet kapott egy még távolabbi lövéshez, magasan-ívesen középre csapódott be a labda jó 20-25 méterről. A második félidőben a fölényünk már olyan mértékű volt hogy ziccer-ziccer hátán, de sikerült egyet kivéve az összeset elpuskázni. Majd a mérkőzés végén egy véleményes lesgyanús gólt kaptunk, melyet rendkívüli egyéni védekezésbeli hiba előzött meg. A helyzetekkel még mindig sokkal jobban kell sáfárkodnunk, de a játék több mint biztató volt.

A forduló UTE játékosa: Horváth Dániel, Simon Konrád